Особливості застосування ПРРО
Програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО) не вимагають значних витрат на придбання та обслуговування, та надають можливість швидко зареєструвати РРО при відкритті нової торгової точки, інтернет-магазину, офісу, складу тощо.
Для початку користування ПРРО потрібен електронний цифровий підпис (ЕЦП) уповноваженої особи (касира), або електронна печатка підприємства.
Безкоштовний ЕЦП надає Кваліфікований надавач ЕДП ІДД ДПС.
Використовувати ПРРО можливо з ЕЦП ФОП або керівників юридичної особи, але бажано отримати окремий ЕЦП для кожного ПРРО, щоб кожен касир мав змогу зі своїм електронним підписом відкрити/закрити зміну на цій касі, реєструвати чеки продажів.
Після того як Ви вже маєте ЕЦП, необхідно зареєструвати у податковій свої торгові точки (об’єкти оподаткування), ПРРО, та внести дані про касира у реєстр.
Навіть якщо Ви ведете торгівлю через інтернет, і не маєте фізичного магазину (роздрібної точки тощо), все одно необхідно зареєструвати торгову точку (квартира, офіс та ін.).
Якщо Ваш ПРРО вже зареєстрований, або раніше Ви користувалися іншими сервісами для фіскалізації продажів, достатньо лише перенести дані про торгову точку та РРО, виконавши прості налаштування у базі Dilovod.
Важливо!
У ДПС використовується 2 типа API:
API "Електронний кабінет" (використовується Checkbox, Вчасно.Каса, CashDesk)
API "Єдине вікно подання електронної звітності" (використовується Dilovod)
Якщо Ви переходите на ПРРО Dilovod з сервісів, які використовують API "Електронний кабінет", потрібно заново зареєструвати торгові точки та ПРРО. Відповідно, синхронізувати раніше зареєстровані чеки у такому випадку можливості немає.
Оновлено: 20/06/2024
Дякуємо!